Jak pozbyć się efektu zmęczonej skóry w 4 tygodnie?

Jak pozbyć się efektu zmęczonej skóry w 4 tygodnie?

Cztery tygodnie to czas, potrzebny do odbudowy jednolitej, pełnej blasku skóry. Jeśli zmagasz się z ziemistym kolorytem, wyraźnymi cieniami, nieestetycznymi przebarwieniami oraz brakiem elastyczności najwyższy czas, by rozpocząć kompleksową pielęgnację, wymierzoną w blask.

Zmęczona skóra – co może wpływać na taki efekt?

Skóra, wyglądająca na zmęczoną jest wyraźnie osłabiona z powodu działających na nią czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Efekt szarej, przesuszonej, nieelastycznej i nierównej skóry pojawia się wtedy, gdy chorujesz, masz styczność z wieloma sytuacjami stresującymi, masz deficyt snu i wypoczynku oraz zbyt duże obciążenie obowiązkami. Zmęczenie organizmu widoczne jest na Twojej twarzy. Na efekt zszarzałej cery może mieć wpływ brak słońca, zanieczyszczenia zewnętrzne oraz w przypadku przebarwień, nadmierna ekspozycja na promienie UV. Na wygląd skóry znaczny wpływ ma dieta i stopień aktywności fizycznej. Zdrowy organizm, któremu dostarczasz ruchu i cennych składników odżywczych podziękuje Ci zdrową skórą.

Jak pielęgnować skórę z widocznymi oznakami zmęczenia?

Każdy rodzaj cery wymaga dopasowanej do potrzeb pielęgnacji. Skóra zmęczona, pozbawiona elastyczności oraz naznaczona przebarwieniami wymaga dokładnego oczyszczenia, poprawy jędrności, ujednolicenia kolorytu, zmatowienia i stopniowo, odzyskania promienności. Aby pożegnać szary odcień cery regularnie oczyszczaj ją delikatnym preparatem oraz stosuj peeling, pozwalający pozbyć się martwego naskórka. Na tak przygotowaną skórę codziennie nakładaj odżywczy krem o składzie, pozwalającym odbudować rozświetlenie i napięcie skóry. Jak działa krem do twarzy z witaminą C? Ten kosmetyk, w wygodnej i lekkiej formie żelu, zawierający witaminę Cg oraz wyciąg z cytryny już po pierwszym użyciu zapewni Twojej skórze likwidację oznak zmęczenia. Możesz stosować go regularnie przez cztery tygodnie, a wtedy zaobserwujesz rezultat, na który czekasz.

Co jest najważniejsze w czterotygodniowym wyzwaniu dla promiennej cery?

Przez okres czterech tygodni możesz przywrócić swojej skórze blask, jednak aby to osiągnąć konieczna będzie właściwie dobrana pielęgnacja oraz regularność jej stosowania. Pielęgnacja, wdrożona w celu poprawy uelastycznienia i wyrównania kolorytu skóry musi być prowadzona regularnie, na czystą i gładką skórę. Wtedy składniki aktywne, zawarte w produkcie pielęgnacyjnym będą mogły działać na odpowiednio przygotowanym podłożu. Bardzo ważna, oprócz regularności jest zdrowa dieta oraz rezygnacja z toksycznych substancji, które wpływają na wygląd cery od wewnątrz. Efekty częstego spożycia alkoholu, palenia papierosów możesz zauważyć w wyglądzie swojej skóry oraz kondycji całego organizmu.

Jakie efekty zauważysz po 4 tygodniach regularnej pielęgnacji?

Skóra, regularnie poddawana zabiegom pielęgnacyjnym z użyciem kosmetyków z witaminą C, według przeprowadzonych badań odzyskuje jednolity, matowy wygląd oraz blask, towarzyszący wypoczętej, zdrowej cerze bez widocznych przebarwień. Substancje, aktywnie działające na wygląd skóry pozwalają zapewnić jej zdrowy i promienny wygląd już po pierwszym zastosowaniu. W ciągu czterech tygodni skóra odzyskuje swój blask i jednolity koloryt, a efekt nawilżenia i elastyczności są wyraźnie widoczne. Ponadto zauważysz doskonałą podatność na kosmetyki do  makijażu.